GMap Module (7.x-2.7-beta1) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Blank
ml: ഒഴിഞ്ഞ

en: Sunday
ml: ഞായർ

en: Monday
ml: തിങ്കൾ

en: Tuesday
ml: ചൊവ്വ

en: Wednesday
ml: ബുധൻ

en: Thursday
ml: വ്യാഴം

en: Friday
ml: വെള്ളി

en: Saturday
ml: ശനി

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്

en: Node
ml: നോഡ്

en: Route
ml: മാര്‍ഗ്ഗം
