GMap Module (7.x-2.7-beta3) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Node
ne: नोड

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Location
ne: स्थान

en: Original
ne: असली

en: Route
ne: मार्ग
