GMap Module (7.x-2.7-beta4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Location
ar: الموضع

en: Features
ar: الخصائص

en: Relationship
ar: العلاقة

en: Go to URL
ar: اذهب إلى المسار
