GMap Module (7.x-2.8-beta2) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Field
hy: Դաշտ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Blank
hy: Դատարկ

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Node
hy: Նոդ

en: User settings
hy: Օգտատերի կարգավորումներ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Week
hy: Շաբաթ
