Goals (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Edit
pl: Edytuj

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Year
pl: Rok

en: Creation date
pl: Data utworzenia

en: Month
pl: Miesiąc

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: Task
pl: Zadanie

en: Weeks
pl: Tygodni

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Full
pl: Pełny

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Hour
pl: Godzina

en: Days
pl: Dni

en: Hours
pl: Godziny

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Limits
pl: Limity

en: Tasks
pl: Zadania

en: Within
pl: Wewnątrz

en: Goal ID
pl: Id celu
