Goals (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (24 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Edit
it: Modifica

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: User
it: Utente

en: Created
it: Creato

en: Year
it: Anno

en: Creation date
it: Data di creazione

en: Month
it: Mese

en: Week
it: Settimana

en: Day
it: Giorno

en: Goal
it: Obbiettivo

en: Weeks
it: Settimane

en: Created date
it: Data creazione

en: Full
it: Completo

en: Limit
it: Limite

en: Hour
it: Ora

en: Days
it: Giorni

en: Hours
it: Ore

en: Changed
it: Modificato

en: Limits
it: Limiti

en: Tasks
it: Operazioni

en: Within
it: Dentro
