Goals (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Edit
ar: تحرير

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Year
ar: السنة

en: Month
ar: بالشهر

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: Goal
ar: هدف

en: Task
ar: مهمة

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Full
ar: كامل

en: Limit
ar: حد

en: Hour
ar: الساعة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Tasks
ar: المهام
