Goals (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (26 entries)

en: Title
es: Título

en: Edit
es: Editar

en: edit
es: editar

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: Year
es: Año

en: Creation date
es: Fecha de creación

en: Month
es: Mes

en: Week
es: Semana

en: Day
es: Día

en: Goal
es: Objetivo

en: Task
es: Tarea

en: Weeks
es: Semanas

en: Created date
es: Fecha de creación

en: Full
es: Completo

en: Limit
es: Límite

en: Hour
es: Hora

en: Days
es: Días

en: Hours
es: Horas

en: Changed
es: Modificado

en: Limits
es: Límites

en: Tasks
es: Tareas

en: Within
es: Dentro

en: Task ID
es: ID de la tarea
