Goals (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Title
id: Judul

en: Edit
id: Sunting

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: User
id: Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Year
id: Tahun

en: Creation date
id: Tanggal dibuat

en: Month
id: Bulan

en: Week
id: Pekan

en: Day
id: Hari

en: Goal
id: Tujuan

en: Task
id: Perintah

en: Created date
id: Tanggal pembuatan

en: Full
id: Penuh

en: Limit
id: Batas

en: Hour
id: Jam

en: Changed
id: Berubah

en: Tasks
id: Tugas
