Goals (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Edit
ro: Editați

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afişează

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Year
ro: Anul

en: Creation date
ro: Dată creare

en: Month
ro: Lună

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: Task
ro: Sarcină

en: Created date
ro: Data creării

en: Full
ro: Complet

en: Limit
ro: Limită

en: Hour
ro: Oră

en: Changed
ro: Schimbat

en: Tasks
ro: Sarcini

en: Within
ro: În interior

en: Add a task
ro: Adăugați o sarcină
