Google AdWords Conversion Tracking (7.x-2.0-beta4) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Language
fa: زبان

en: No
fa: خیر

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Statistics
fa: آمار

en: Paths
fa: مسیرها

en: Color
fa: رنگ
