Google Analytics (7.x-2.3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Not restricted
id: Tidak aman

en: Not customizable
id: Tidak dapat disesuaikan

en: Restricted to certain pages
id: Terbatas pada halaman tertentu

en: User role names
id: Nama peran pengguna

en: User role ids
id: ID peran pengguna
