Google Analytics Reports (7.x-3.0-beta1) - en to ca translation catalogue (53 entries)

en: Transaction ID
ca: ID de la transacció

en: Value
ca: Valor

en: Transactions
ca: Transaccions

en: Age
ca: Temps

en: Language
ca: Llengua

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Date
ca: Data

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Region
ca: Regió

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Year
ca: Any

en: Page
ca: Pàgina

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Contains
ca: Conté

en: Does not contain
ca: No conté

en: Is less than
ca: És menor que

en: Is less than or equal to
ca: És menor o igual que

en: Is equal to
ca: És igual a

en: Is greater than or equal to
ca: És més gran o igual que

en: Is greater than
ca: És més gran que

en: Is not equal to
ca: No és igual a

en: Medium
ca: Mitjana

en: Variation
ca: Variació

en: Users
ca: Usuaris

en: Clicks
ca: Clics

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: City
ca: Ciutat

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Gender
ca: Gènere

en: Display Name
ca: Nom a mostrar

en: Browser
ca: Navegador

en: Source
ca: Font

en: Hour
ca: Hora

en: Minute
ca: Minut

en: Shipping
ca: Tramesa

en: Product
ca: Producte

en: Refunds
ca: Devolucions

en: Hits
ca: Accessos

en: @min and @max
ca: @min i @max

en: Day of Week
ca: Dia de la Setmana

en: Exceptions
ca: Excepcions

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: contains
ca: conté

en: Revenue
ca: Ingressos

en: Tax
ca: Impostos

en: Product SKU
ca: SKU del producte

en: exposed
ca: exposat

en: Min
ca: Mínim

en: And max
ca: I màxim

en: And
ca: I

en: Affiliation
ca: Afiliació

en: Start Page
ca: Pàgina d'inici
