Google Analytics Reports (7.x-3.0-beta1) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Transaction ID
gu: લેવડ-દેવડ આઇડી

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Transactions
gu: વ્યવહારો

en: Age
gu: ઉંમર

en: Language
gu: ભાષા

en: Date
gu: તારીખ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Year
gu: વર્ષ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Is less than
gu: કરતાં ઓછી હોય

en: Is greater than
gu: કરતાં વધારે હોય

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: City
gu: શહેર

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Hour
gu: કલાક

en: Minute
gu: મિનિટ
