Google Analytics Reports (7.x-3.0-beta1) - en to lt translation catalogue (46 entries)

en: Transaction ID
lt: Sanderio ID

en: Value
lt: Reikšmė

en: Transactions
lt: Operacijos

en: Age
lt: Amžius

en: Language
lt: Kalba

en: Cost
lt: Savikaina

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Date
lt: Data

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Region
lt: Sritis

en: Statistics
lt: Statistika

en: Year
lt: Metai

en: Page
lt: Puslapis

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Contains
lt: Turi

en: Does not contain
lt: Nesudaro/neturi

en: Is less than
lt: Yra mažiau nei

en: Is less than or equal to
lt: Yra mažiau arba lygu

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is greater than or equal to
lt: Yra daugiau arba lygu

en: Is greater than
lt: Yra daugiau nei

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Users
lt: Nariai

en: Clicks
lt: Paspaudimai

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: City
lt: Miestas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Display Name
lt: Rodomas vardas

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Source
lt: Šaltinis

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Product
lt: Prekė

en: Hits
lt: Skaityta

en: @min and @max
lt: @min ir @max

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: contains
lt: turi

en: Destination URL
lt: Paskirties URL.

en: Impressions
lt: Parodymai

en: Revenue
lt: Įplaukos

en: Tax
lt: Mokesčiai

en: Product SKU
lt: Prekė SKU
