Google Analytics Reports (7.x-3.0-beta1) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Transaction ID
ml: ഇടപാട്  ഐ ഡി

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Transactions
ml: ഇടപാടുകൾ

en: Age
ml: വയസ്സ്

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Cost
ml: ചെലവ്

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Hostname
ml: ഹോസ്റ്റിന്റെ പേര്

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു

en: Minute
ml: മിനിറ്റ്
