Google Analytics Reports (7.x-3.0-beta2) - en to he translation catalogue (52 entries)

en: Value
he: ערך

en: Transactions
he: פעולות

en: Age
he: גיל

en: Language
he: שפה

en: Cost
he: עלות

en: Quantity
he: כמות

en: Date
he: תאריך

en: Settings
he: הגדרות

en: Region
he: איזור

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Year
he: שנה

en: Page
he: דף

en: Hostname
he: שם שרת

en: Contains
he: מכיל

en: Does not contain
he: לא מסתיים ב

en: Is less than
he: קטן מ-

en: Is less than or equal to
he: פחות או שווה ל

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Is greater than or equal to
he: יותר או שווה ל

en: Is greater than
he: יותר מ

en: Is not equal to
he: לא שווה ל

en: Medium
he: בינוני

en: Users
he: חברי האתר

en: Clicks
he: הקלקות

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: City
he: עיר

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Display Name
he: שם התצוגה

en: Browser
he: דפדפן

en: Source
he: מקור

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות

en: Shipping
he: משלוח

en: Product
he: מוצר

en: Hits
he: כניסות

en: @min and @max
he: @min ו-@max

en: Day of Week
he: יום בשבוע

en: Exceptions
he: יוצאים מהכלל

en: Continent
he: יבשת

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: contains
he: מכיל

en: Impressions
he: מופעים

en: Revenue
he: הכנסה

en: Tax
he: מסים

en: Sessions
he: מושבים

en: Product SKU
he: מק"ט המוצר

en: exposed
he: חשוף

en: Min
he: מינימלי

en: And max
he: ומירבי

en: And
he: וגם
