Google Analytics Reports (7.x-3.0-beta2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Date
ne: मिति

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Year
ne: वर्ष

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Contains
ne: समावेश

en: Medium
ne: माध्यम

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Source
ne: स्रोत
