Google Analytics Reports (7.x-3.0-beta2) - en to ro translation catalogue (45 entries)

en: Transaction ID
ro: Tranzacţia cu ID-ul

en: Value
ro: Valoare

en: Transactions
ro: Tranzacţii

en: Age
ro: Vârstă

en: Language
ro: Limba

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Date
ro: Data

en: Settings
ro: Setări

en: Region
ro: Regiune

en: Statistics
ro: Statistici

en: Year
ro: Anul

en: Page
ro: Pagina

en: Contains
ro: Conține

en: Does not contain
ro: Nu conţine

en: Is less than
ro: Este mai mic decât

en: Is less than or equal to
ro: Este mai mic sau egal cu

en: Is equal to
ro: Este egal cu

en: Is greater than or equal to
ro: Este mai mare sau egal ca

en: Is greater than
ro: Este mai mare decât

en: Is not equal to
ro: Nu este egal cu

en: Medium
ro: Mediu

en: Users
ro: Utilizatori

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Display Name
ro: Nume afișat

en: Source
ro: Sursă

en: Hour
ro: Oră

en: Minute
ro: Minut

en: Shipping
ro: Transport

en: Product
ro: Produs

en: Hits
ro: Vizite

en: @min and @max
ro: @min şi @max

en: Day of Week
ro: Zi a Săptămânii

en: Exceptions
ro: Excepții

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: contains
ro: conţine

en: Tax
ro: Taxă

en: exposed
ro: expus

en: And max
ro: Şi max

en: And
ro: Şi

en: !has
ro: !are

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
