Google Analytics Reports (7.x-3.0-beta2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Transactions
ur: لین دین

en: Age
ur: عمر

en: Language
ur: زبان

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Region
ur: علاقہ

en: Contains
ur: پر مشتمل

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
