Google Search Appliance (7.x-1.14) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Date
de: Datum

en: Search
de: Suche

en: Search Results
de: Suchergebnisse

en: Collection
de: Kollektion

en: Enter the terms you wish to search for.
de: Die Begriffe eingeben, nach denen gesucht werden soll.

en: Blocks
de: Blöcke

en: Results per page
de: Ergebnisse pro Seite

en: About
de: Über

en: Search path
de: Suchpfad

en: Relevance
de: Relevanz

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
de: Es wurde eine nicht erlaubte Auswahl entdeckt. Wenden Sie sich bitte an den Administrator der Website.

en: Current user's language
de: Aktuelle Sprache des Benutzers

en: Default site language
de: Standardsprache der Website

en: No filtering
de: Keine Filterung

en: Connection Information
de: Verbindungsinformation

en: All of the above
de: Alle der oben angegegebenen
