Google Search Appliance (7.x-1.14) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Date
ar: التاريخ

en: Search
ar: بحث

en: Enter the terms you wish to search for.
ar: أدخل العبارات التي تريد البحث عنها.

en: Blocks
ar: الصناديق

en: About
ar: حول

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ar: تم التعرف على اختيار غير مسموح به. من فضلك اتصل بإداري الموقع.

en: Current user's language
ar: لغة المستخدم الحالي

en: Default site language
ar: لغة الموقع الافتراضية
