Google Custom Search Engine (7.x-3.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Two column
ro: Două coloane

en: Right
ro: Dreapta

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Usage
ro: Utilizare

en: Enter your keywords
ro: Introduceţi cuvintele cheie

en: About
ro: Despre
