Google Groups (7.x-2.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: List
id: Daftar

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: On
id: Pada

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Off
id: Matikan

en: Group ID
id: ID Grup
