Google Groups (7.x-2.1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: On
ar: في

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: edit
ar: تحرير

en: Off
ar: إيقاف

en: Group ID
ar: معرف مجموعة

en: Group name
ar: اسم المجموعة

en: Email:
ar: البريد الإلكتروني:
