Google Map Field (7.x-2.18) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Fields
ar: الحقول

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Map
ar: خريطة
