Google Map Field (7.x-2.20) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Default
es: Por defecto

en: Fields
es: Campos

en: Defaults
es: Predefinidos

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: Map
es: Mapa

en: Google Maps API key
es: Clave del API de Google Maps

en: Map settings
es: Opciones de Mapa

en: Map Name
es: Nombre del Mapa

en: Google Map Field
es: Campo de Google Map

en: Defines a Google map field.
es: Define un campo de Google Map
