GoogleTagManager (7.x-1.2-rc1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Statistics
lt: Statistika

en: Advanced
lt: Papildomai

en: General
lt: Bendras

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: User roles
lt: Narių rolės

en: Not writable
lt: Neįrašoma

en: The directory %directory is not writable.
lt: Aplankas %directory neįrašomas

en: All statuses
lt: Visos būsenos
