GoogleTagManager (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Operations
pt: Operações

en: Language
pt: Idioma

en: Weight
pt: Peso

en: containers
pt: contêiners

en: container
pt: contêiner

en: Label
pt: Rótulo

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: User role
pt: Papel do usuário

en: Advanced
pt: Avançado

en: Domain
pt: Domínio

en: General
pt: Geral

en: Filters
pt: Filtros

en: Not configured
pt: Não configurado

en: The directory %directory does not exist.
pt: O diretório %directory não existe.

en: Not writable
pt: Somente leitura

en: The directory %directory is not writable.
pt: Não há permissões de escrita na pasta %directory.

en: Machine Name
pt: Nome de Máquina

en: Does not exist
pt: Não existe

en: Module settings
pt: Configurações do módulo
