GoogleTagManager (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Language
ur: زبان

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: The directory %directory does not exist.
ur: ڈائیریکٹری %directory موجود نہیں ہے۔
