Google Tag (7.x-2.1) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Operations
pt: Operações

en: Language
pt: Idioma

en: Weight
pt: Peso

en: Containers
pt: Contentores

en: Label
pt: Etiqueta

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: User role
pt: Grupo de utilizador

en: Advanced
pt: Avançado

en: Domain
pt: Domínio

en: General
pt: Geral

en: Filters
pt: Filtros

en: Not configured
pt: Não configurado

en: The directory %directory does not exist.
pt: O diretório %directory não existe.

en: Not writable
pt: Sem permissão para escrita

en: The directory %directory is not writable.
pt: Não é possível escrever no diretório %directory.

en: Machine Name
pt: Nome de máquina

en: Does not exist
pt: Não existe

en: Response status
pt: Estado da resposta
