Google Chat (7.x-1.0-beta5) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Message
ar: الرسالة

en: Theme
ar: حلة

en: Configure
ar: ضبط

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: User activity
ar: نشاط المستخدم

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
ar: تحسب فترة وجود المستخدم عالخط منذ آخر عرض لصفحة.

en: Maximum number of currently online users to display.
ar: أقصى عدد يعرض للمستخدمين الموجودين عالخط.

en: User list length
ar: طول قائمة المستخدمين
