Gordon (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: Search box
tr: Arama kutusu

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla
