Go - url redirects (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Label
ar: التسمية

en: Add
ar: إضافة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Destination
ar: الوجهة

en: Counter
ar: عداد

en: Depends on: !dependencies
ar: يعتمد على: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
ar: @module (<span class="admin-disabled">معطل</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
ar: @module (<span class="admin-enabled">مُفَعَّل</span>)
