Go - url redirects (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Add
id: Tambah

en: Destination
id: Tujuan

en: Counter
id: Penghitung

en: Depends on: !dependencies
id: Bergantung pada: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
id: @module (<span class="admin-disabled">nonaktif</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
id: @module (<span class="admin-enabled">aktif</span>)
