Go - url redirects (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Label
lt: Etiketė

en: Add
lt: Pridėti

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: Depends on: !dependencies
lt: Priklauso nuo: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-disabled">išjungtas</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-enabled">įjungtas</span>)
