Go - url redirects (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Reset
da: Gendan

en: Label
da: Etiket

en: Add
da: Tilføj

en: Counter
da: Tæller

en: seconds
da: sekunder

en: Add redirect
da: Tilføj omdirigering

en: Depends on: !dependencies
da: Afhænger af: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
da: @module (<span class="admin-disabled">deaktiveret</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
da: @module (<span class="admin-enabled">aktiveret</span>)
