Go - url redirects (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Add
hy: Ավելացնել
