Go - url redirects (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Add
nl: Toevoegen

en: Destination
nl: Bestemming

en: Counter
nl: Teller

en: seconds
nl: seconden

en: Add redirect
nl: Omleiding toevoegen

en: Depends on: !dependencies
nl: Afhankelijk van: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
nl: @module (<span class="admin-disabled">uitgeschakeld</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
nl: @module (<span class="admin-enabled">ingeschakeld</span>)

en: Underscore (_)
nl: Onderstrepingsteken (_)

en: Disclaimer text
nl: Disclaimer tekst
