Go - url redirects (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Add
pl: Dodaj

en: Destination
pl: Cel

en: Counter
pl: Licznik

en: seconds
pl: sekundy

en: Add redirect
pl: Dodaj przekierowanie

en: Depends on: !dependencies
pl: Jest zależny od: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
pl: @module (<span class="admin-disabled">wyłączony</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
pl: @module (<span class="admin-enabled">włączony</span>)
