GovBR theme (7.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Footer
de: Fußzeile

en: White
de: Weiß

en: Site information
de: Website-Informationen

en: Color scheme
de: Farbschema

en: Shortcuts
de: Verknüpfungen

en: Green
de: Grün

en: Blue
de: Blau

en: Accessibility
de: Barrierefreiheit

en: Yellow
de: Gelb

en: Primary
de: Primär

en: Footer first column
de: Fußzeile erste Spalte

en: Footer second column
de: Fußzeile zweite Spalte

en: Footer third column
de: Fußzeile dritte Spalte

en: Footer fourth column
de: Fußzeile vierte Spalte

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Social links
de: Links für soziale Netzwerke

en: Top Bar
de: Obere Leiste

en: Override Global Settings
de: Globale Einstellungen übersteuern
