GovBR theme (7.x-1.0-alpha4) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Navigation
it: Navigazione

en: White
it: Bianco

en: Site information
it: Informazioni sul sito

en: Color scheme
it: Schema colori

en: Shortcuts
it: Scorciatoie

en: Green
it: Verde

en: Blue
it: Blu

en: Yellow
it: Giallo

en: Primary
it: Primario

en: Footer first column
it: Piè pagina - Prima colonna

en: Footer second column
it: Piè pagina - Seconda colonna

en: Footer third column
it: Piè pagina - Terza colonna

en: Footer fourth column
it: Piè pagina - Quarta colonna

en: Highlighted
it: Evidenziato
