GovBR theme (7.x-1.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: White
tr: Beyaz

en: Site information
tr: Site bilgisi

en: Color scheme
tr: Renk şeması

en: Shortcuts
tr: Kısayollar

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Yellow
tr: Sarı

en: Primary
tr: Birincil

en: Footer first column
tr: Altbilgi birinci sütun

en: Footer second column
tr: Altbilgi ikinci sütun

en: Footer third column
tr: Altbilgi üçüncü sütun

en: Footer fourth column
tr: Altbilgi dördüncü sütun

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
