GovBR theme (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: White
az: Ağ

en: Site information
az: Sayt məlumatı

en: Shortcuts
az: Qısa yollar
