govCMS (7.x-2.0-beta2) - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Top
ne: माथि

en: Time
ne: समय

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Menu
ne: मेनु

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Error
ne: त्रुटि

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Node
ne: नोड

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Location
ne: स्थान

en: Appearance
ne: रूप

en: Blog
ne: ब्लग

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: @drupal installation complete
ne: @drupal स्थापना सम्पन्न भयो

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
