GovCMS (7.x-2.0-beta3) - en to az translation catalogue (43 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Read more
az: Ətraflı

en: Tags
az: Teqlər

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Image
az: Şəkil

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Icon
az: İconka

en: Time
az: Vaxt

en: Menu
az: Menyu

en: Text
az: Mətn

en: Statistics
az: Statistika

en: User
az: İstifadəçi

en: Continue
az: Davam et

en: Error
az: Səhv

en: Contact
az: Kontakt

en: Node
az: Material

en: Bottom
az: Aşağı

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Location
az: Məkan

en: Fields
az: Sahələr

en: Appearance
az: Görünüş

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Hidden
az: Gizli

en: Reference
az: Istinad

en: Permissions
az: İcazələr

en: Theme settings
az: Mövzu parametrləri

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Path to custom icon
az: Fərdi ikonaya gedən yol

en: Compact
az: Kompakt

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Congratulations, you installed @drupal!
az: Təbriklər, siz @drupal quraşdırdınız!

en: Status message
az: Status mesajı
