GovCMS (7.x-2.28) - en to lt translation catalogue (74 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: user
lt: narys

en: Content
lt: Turinys

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Cost
lt: Savikaina

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Top
lt: Viršus

en: Icon
lt: Piktograma

en: Time
lt: Laikas

en: Visible
lt: Matomas

en: Menu
lt: Meniu

en: Event
lt: Įvykis

en: Text
lt: Tekstas

en: Statistics
lt: Statistika

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: Error
lt: Klaida

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Node
lt: Mazgas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Location
lt: Vieta

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Events
lt: Įvykiai

en: here
lt: čia

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Login attempt failed for %user.
lt: Prisijungimas nepavyko - %user.

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: File description
lt: Failo aprašymas

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lt: Atsiprašome, nepažįstamas vardas ar slaptažodis. <a href="@password">Ar jūs pamiršote slaptažodį?</a>

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Path to custom icon
lt: Kelias iki savitos ikonos

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Example content
lt: Pavyzdinis turinys

en: Compact
lt: Glaustai

en: @drupal installation complete
lt: @drupal įdiegimas užbaigtas

en: Upload icon image
lt: Įkelti ikonos paveikslėlį

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Navigation bar
lt: Navigacijos juosta

en: User menu
lt: Nario meniu

en: Congratulations, you installed @drupal!
lt: Sveikiname Jūs įdiegėte @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
lt: Prieš aplankant <a href="@url">naują svetainę</a> peržiūrėkite  aukščiau esančią žinutę.

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
lt: <em>Nario</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų nario paskyros valdymui, taip pat nuorodą 'Atsijungti'.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
lt: Atsiprašom iš jūsų IP adreso buvo per daug nepavykusių prisijungimų. Šis IP adresas laikinai užblokuotas. Pabandykite vėliau arba <a href="@url">paprašykite naujo slaptažodžio</a>.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
lt[0]: Atsiprašome, bet buvo daugiau kaip @count nepavykęs bandymas prisijungti prie šios paskyros. Ji laikinai užblokuota. Pabandykite vėliau arba <a href="@url">paprašykite naujo slaptažodžio</a>.
lt[1]: Atsiprašome, bet buvo daugiau kaip @count nepavykę bandymai prisijungti prie šios paskyros. Ji laikinai užblokuota. Pabandykite vėliau arba <a href="@url">paprašykite naujo slaptažodžio</a>.
lt[2]: Atsiprašome, bet buvo daugiau kaip @count nepavykusių bandymų prisijungti prie šios paskyros. Ji laikinai užblokuota. Pabandykite vėliau arba <a href="@url">paprašykite naujo slaptažodžio</a>.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

en: Highlighted
lt: Paryškintas
