GovCMS (7.x-2.4) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: user
sr: корисник

en: Content
sr: Садржај

en: Enabled
sr: Укључено

en: Date
sr: Датум

en: Save
sr: Сачувај

en: Time
sr: Време

en: Menu
sr: Мени

en: Text
sr: Текст

en: User
sr: Корисник

en: Error
sr: Грешка

en: Footer
sr: Подножје

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Login attempt failed for %user.
sr: Покушај пријављивања није успео за корисника %user.

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Main menu
sr: Главни мени

en: @drupal installation complete
sr: @drupal инсталација је завршена

en: Congratulations, you installed @drupal!
sr: Честитамо, инсталирали сте @drupal!

en: Status message
sr: Статусна порука
