GovCMS (7.x-3.12) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: user
ur: صارف

en: Content
ur: متن

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Enabled
ur: فعال

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Text
ur: متن

en: Error
ur: خرابی

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: @drupal installation complete
ur: @drupal کی تنصیب کا عمل مکمل ہوا
