GovCMS (7.x-3.17) - en to et translation catalogue (69 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: Read more
et: Loe edasi

en: Enabled
et: Lubatud

en: Cost
et: Maksumus

en: Tags
et: Sildid

en: File
et: Manus

en: Date
et: Kuupäev

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Top
et: Ülesse

en: Icon
et: Ikoon

en: Time
et: Aeg

en: Visible
et: Nähtav

en: Menu
et: Menüü

en: Event
et: Sündmus

en: Text
et: Tekst

en: Updates
et: Uuendused

en: Statistics
et: Statistika

en: User
et: Kasutaja

en: Continue
et: Jätka

en: Error
et: Viga

en: Contact
et: Kontakt

en: Node
et: Postitus

en: Bottom
et: Alumine

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Location
et: Asukoht

en: Fields
et: Väljad

en: here
et: siin

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Appearance
et: Välimus

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Hidden
et: Peidetud

en: Reference
et: Viide

en: Permissions
et: Õigused

en: Theme settings
et: Kujundusmalli seaded

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: News
et: Uudised

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Finish
et: Valmis

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: Path to custom icon
et: Kohandatud ikooni asukoht

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Example content
et: Näidissisu

en: Compact
et: Kompaktne

en: @drupal installation complete
et: Profiil @drupal on paigaldatud

en: Upload icon image
et: Laadi üles ikoonipilt

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Highlight
et: Esile tõstetud

en: User menu
et: Kasutajamenüü

en: Congratulations, you installed @drupal!
et: Palju õnne, @drupal on nüüd paigaldatud!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
et: Vaata sõnumid üle enne <a href="@url">uue saidi</a> külastamist.

en: Status message
et: Olekuteade

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
et: <em>Kasutaja</em> menüü sisaldab linke, mis on seotud kasutajakontoga, näiteks 'Logi välja' link.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
et: <em>Peamenüüd</em> kasutatakse paljudel lehtedel peamiste sektsioonide kuvamiseks, see asetseb tihti ülemisel navigeerimisribal.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
et: Sisu kirjeldamiseks lisa komaga eraldatud märksõnade nimekiri.

en: Highlighted
et: Eristatud
